Znajdź nas w Google+


Mielno ONLINE

Zbrodnicze Siostrzyczki - Najlepsza Recenzja Książki na Wakacje

Regulamin

Regulamin

Regulamin dla Gości OW Żółty Dworek - od 01.01.2024 - może ulegać zmianom

Aktualizacja Regulaminu 22.10.2023

Ośrodek jet MONITOROWANY CAŁODOBOWO !!!

Brama Wjazdowa , Parking , Rowery , Patio , Sale Jadalne , Sale Telewizyjne , Korytarze , Bar , Sala Bilard i TV , Sala Kominkowa , Wejścia od Strony Patio , Plac Zabaw , Grill

Ośrodek Wypoczynkowy Żółty Dworek w Mielnie Informuje :
Recepcja czynna jest codziennie w godz. 8 – 17 - z wyłączeniem Soboty przyjazdowej
Obowiązuje tymczasowe zameldowanie osób na podstawie wypełnienia Karty Meldunkowej.
Regulowanie należności Gotówką za pobyt w dniu przyjazdu lub w dniu następnym w Recepcji.
Możliwość regulowania należności Przelewem , Gotówką , Kartą , Blikiem , Płatnością powiązaną na miejscu w Recepcji - gwarantujemy bezpieczne połączenie do sieci z komputerów będących własnością Ośrodka.Możliwość dopłaty za pomocą Bonu Turystycznego.                                                    Wystawianie Faktury na Osobę Indywidulną.                                                                        Wystawianie Faktury na Firmę po uprzednim przed dokonaniem wpłaty - zadatku lub dopłaty numeru NIP Firmy.
Informacja dotyczy również Opłaty Miejscowej płatnej na miejscu w Recepcji w dowolnym terminie podczas pobytu - płatność tylko Gotówką.W roku 2023 opłata wynosiła 2,80 zł od osoby za każdy dzień pobytowy.
Za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania wyposażenia pokoi i łazienek oraz miejsc, ogólnodostępnych odpowiedzialność materialną ponosi użytkownik - czyli Gość Ośrodka.                       Prosimy o oszczędzanie podczas pobytu wody i prądu.                                                              Ośrodek informuje o monitoringu całego Ośrodka wenątrz przez całą dobę łacznie z parkingami i miejscami na zewnątrz - plac zabaw - patio.                                                                             Ośrodek prosi o przestrzeganie SEGRACJI ŚMIECI podczas całego pobytu.
Ośrodek nie odpowiada za wartościowe rzeczy pozostawione w pokojach.
Jednocześnie informujemy o możliwości zostawienia rzeczy wartościowych w depozycie u Kierownika Ośrodka.Dotyczy to również większych sum pieniężnych.
Na czas pobytu klucze do pokoi nie mogą być pozostawiane w Recepcji.                                       Pozostawienie kluczy w Recepcji nie stanowi odpowiedzialności Ośrodka za ewentualne zdarzenia.
Podczas pobytu sprzątanie pokoi i łazienek we własnym zakresie.
Udostępniamy na życzenie sprzęt i środki do sprzątania.
Prosimy o zgłaszanie wszelkich usterek na recepcji lub bezpośrednio Personelowi.
Od 06.07.2024 do 17.08.2024 Ośrodek zatrudnia Stróża Nocnego od godziny 22.00 do 6.00 rano.
Nie bierzemy odpowiedzialności za zaparkowane samochody na terenie Ośrodka
Cisza nocna na terenie Ośrodka obowiązuje od 22.30 do 6 rano.
Obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów w pokojach , korytarzach i salach ogólnodostępnych na terenie Ośrodka - zapewniamy wyznaczone miejsce do palenia na zewnątrz Ośrodka.
Prosimy o zachowanie czystości w Pokoju Zabaw - nie ponosimy odpowiedzialności za wypadki na Placu i w Pokoju Zabaw - zapewniając jednocześnie sprawność urządzeń.
Prosimy o nieużywanie w pokojach żelazek , grzałek elektrycznych , czajników.
Prosimy o bezwzględne zgłaszanie w Recepcji Osób odwiedzających.                                       Obowiązuje w przypadku pobytu zwierząt na terenie Ośrodka jednorazowa opłata 40 zł bez wzgledu na długość jego pobytu + aktualna karta szczepień + kaganiec oraz torebek na odchody.
Wypożyczenie roweru - bez kaucji i opłat dla Gości Ośrodka za okazaniem Karty Pobytowej potwierdzającaej tożsamość Wypożającego.
Wszelkich informacji dotyczących pobytu w OW Żółty Dworek Udzielają wszyscy Pracownicy Ośrodka.

Ośrodek pracuje pod stałym ndzorem Sanepidu i posiada wdrożony od lat system HACAP.

Dlatego też Ośrodek nie bierze na siebie odpowiedzialności za ewentualne zatrucia pokarmowe w przypadku wnoszenia do Ośrodka żywności z zewnątrz w jakiejkolwiek postaci i jej przechowywanie przez Gości Ośrodka w tym jej spożywnania na terenie Ośrodka.Dotyczy to również napojów  w tym alkoholowych i innych - które nie są produktami oferowanymi przez Ośrodek.

Informacja o RODO dostępna jest pod linkiem poniżej :                                                  http://www.zoltydworek.pl/pl/info/t/rezerwacja/rodo.html


W sytuacjach alarmowych kontakt telefoniczny 501 486 385
Życzymy Miłego Pobytu.
Kierownik Ośrodka
Marek Rokicki